Przeskocz do treści

Doskonalisz

W tym sposobie pracy skupimy się na rozwiązywaniu najbardziej istotnych dla Ciebie problemów. To jest też czas, abyśmy wspólnie wypracowali nowe, ciekawe sposoby pracy Scrum Mastera. Dzielę się z Tobą doświadczeniem - sukcesami, porażkami i obserwacjami oraz podpowiadam rozwiązania, które mi się sprawdziły kiedyś. Czy Tobie też się sprawdzą? Tego się nie dowiemy, dopóki nie spróbujesz 🙂

Dla kogo to jest?

  • Dla Scrum Masterów, Product Ownerów, i liderów zespołów którzy chcą rozwiązywać swoje konkretne problemy w swojej pracy w sposób iteracyjny, dopasowany do ich potrzeb.
  • Dla każdego, kto nie boi się eksperymentować w celu znalezienia najlepszego rozwiązania oraz osób, które cenią sobie krótką pętlę informacji zwrotnej.
  • Dla osób, które chcą połączyć nowe spojrzenie na zagadnienie z realnymi SMART akcjami, które przyniosą im efekty.

Jak pracujemy?

  1. Spotykamy się na pierwszej sesji i ustalamy z czym mogę Ci pomóc. Robimy analizę 'Cause and Effect' problemu - na co wpływa i jakie są potencjalne źródła. Wychodzisz z pierwszym eksperymentem dla Ciebie do przeprowadzenia w Twoim środowisku pracy. Ustalamy metrykę - po czym poznamy, ze eksperyment przyniósł oczekiwane przez Ciebie rezultaty.
  2. Pomiędzy pierwszą i drugą sesją wprowadzasz eksperyment. Kontaktujemy się mailowo lub telefonicznie, jeśli potrzebujesz szybko podzielić się rezultatami i uzyskać ode mnie informację zwrotną.
  3. Na drugiej sesji oceniamy eksperyment (metrykę). Jeśli osiągnąłeś lub osiągnęłaś wystarczający dla Ciebie efekt, przechodzimy do kolejnego zagadnienia. Jeśli nie, modyfikujemy działanie, opracowujemy dalsze rozwiązania. Na końcu decydujemy, czy kontynuujemy nasze sesje i podpisujemy umowę określającą ramy dalszej współpracy - wraz z płatnością.